Nasıl Çalışır
ReklamLimani.Com Nasıl Çalışır?

reklamlimani.com firmaların internette arandığında kolay bir şekilde bulunmasını arttıran sosyal şirketler ağıdır. Diğer adıyla bir firma rehberidir. reklamlimani.com Google başta olmak üzere Yandex ve farklı arama motorlarında bulunabilirliği kolaylaştırmayı amaç edinmektedir.reklamlimani.com'da en iyi hizmetleri almak isteyen firmalar kendilerini en iyi anlatan anahtar kelimelerle Google başta olmak üzere diğer arama motorlarında kendisine ulaşmak isteyen potansiyel müşterileri ile buluşup hizmet vermeye başlarlar. Bu sürecin nasıl ilerlediğine hep beraber göz atalım:

1. Şirket Üyeliği Oluşturma Aşaması

reklamlimani.com 'un firmaların internette bulunabilirliğini artıran sosyal şirketler ve arama motoru ağı olduğunu söylemiştik. Google başta olmak üzere Yandex ve diğer arama motorlarında insanların bu firmalara ulaşmasına son derece önem veren reklamlimani.com öncelikle firmanız için bir kurumsal şirket üyeliği oluşturmakla işe başlamaktadır. Bu üyelik neticesinde firmamız, firmanızın arama motorlarında bulunmasını artıracak tüm yüksek optimizasyon ayarlarını destekleyerek sizlere hizmet sağlamaktadır.

2. Detaylı Şirket Profilinin Oluşturulması

Firmanızın telefon numarası, adresi, e-posta adresi, varsa web sitesi adresi, yetkili kişi bilgileri tarafımızca sizlerden istenir. Arzu ettiğiniz taktirde hizmetlerinizden, ürünlerinizden, işletmenizden fotoğraflar alınır ve bu bilgiler yüksek kalitede sağlanan tasarım ve fonksiyonlarla firmanız adına oluşturulan bir profil sayfası eklenir.

3. Anahtar Kelime Çalışması Aşaması

Tarafımızca sizin için oluşturulan kurumsal üyelik, firmanız için sizlere bir dizi anahtar kelime belirleme hakkı sunmaktadır. Kelime sayısını almış olduğunuz paket belirlemektedir. Tercih ettiğiniz pakete göre anahtar kelime sayısı sunulmaktadır. Bu anahtar kelimeler ürün veya hizmetlerinizi ifade eden herhangi bir kelime veya kelime grubundan sizin tarafınızca oluşturulmaktadır. Bu konuda uzman olan kelime analiz ekibimiz ile müşterilerinize daha kolay ulaşabilmeniz için en doğru, faydalı ve en çok aranmakta olan anahtar kelimeleri Google tarafından talep etmektedir.

4. Google Optimizasyon Aşaması

Bu aşamada sizi potansiyel müşterileriniz ile buluşturacak olan bu anahtar kelimelerin Google başta olmak üzere diğer arama motorlarında da çıkması için uzun soluklu bir süreç başlamış olur. En başta anahtar kelimelerinizin Google tarafınca indekslenmesi için çalışmalar başlatılır. İndeks alan kelimeleriniz firmamız tarafınca optimizasyon çalışmaları ve özel SEO çalışmaları yapılarak Google'ın ilk sayfasında görünmesi sağlanmaktadır.
Bu çalışmalar neticesinde, anahtar kelimeleriniz Google, Yandex gibi arama motorlarında ilk sayfada görünmeye başlar ve istikrar sağlar. Bu hizmetle sizlerin yüzbinlerce yeni müşteri adayına ulaşmanız sağlanır. İnternette uygun maliyetle tanıtımınız yapılarak diğer rakip firmalara fark atmanızı, daha ulaşılabilir olmanız sağlanır.